Today's Deals
Help Guides
Download App
Wax Lyrical Ltd
Wax Lyrical Laundry Days Reed Diffuser
200ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£12.00
£6.00 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
200ml
Best Value
Cheapest
£12.00
£6.00 per 100ml
200ml
£12.00
£6.00 per 100ml
Reviews
5.0
1 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Wax Lyrical Ltd
55g
Wax Lyrical Ltd
Wax Lyrical Laundry Days Wax Melt
1
£4.00
£7.27 per 100g
Wax Lyrical Ltd
Wax Lyrical England Smoked Vanilla Reed Diffuser
£3.60
Wax Lyrical Ltd
Wax Lyrical England Baking Days Diffuser
£3.60
Wax Lyrical Ltd
Wax Lyrical England Baking Days Candle
£2.70
Wax Lyrical Ltd
Wax Lyrical England Baking Days Candle
1
£3.60
Wax Lyrical Ltd
Wax Lyrical SWEET ALMOND Diffuser
£3.60
Wax Lyrical Ltd
Wax Lyrical England Winter Warmer Diffuser
£3.60
200ml
Wax Lyrical Ltd
Wax Lyrical England200 Ml Reed Diffuser Summer Sun
£3.60
£1.80 per 100ml
Wax Lyrical Ltd
Wax Lyrical England White Pumpkin Reed Diffuser
£6.00
200ml
Wax Lyrical Ltd
Wax Lyrical England Sparkling Sands Reed Diffuser
1
£12.00
£6.00 per 100ml
Related Products
200ml
Wax Lyrical
Black Cherry Reed Diffuser
2
£12.00
£6.00 per 100ml
Mrs Crimble's
Wax Lyrical Reed Diffuser Sweet Dreams
2
£15.00
200ml
Wax Lyrical
Reed Diffuser Bathtime Bliss
£12.99
£6.50 per 100ml
200ml
Wax Lyrical
Reed Diffuser Juicy Melon
£12.00
£6.00 per 100ml
200ml
Wax Lyrical
Reed Diffuser Lets Celebrate
£12.00
£6.00 per 100ml
Wax Lyrical
Reed Diffuser Flower Market
1
£14.99
200ml
Wax Lyrical
Reed Diffuser Country Cottage
£12.00
£6.00 per 100ml
Wax Lyrical
Apple Blossom Reed Diffuser
1
£14.99
Wax Lyrical
Reed Diffuser Coconut Noir
£14.99
Wax Lyrical
Reed Diffuser Country Garden
1
£14.99
Related Searches
Wax Lyrical Ltd