Today's Deals
Help Guides
Download App
Young's
Gastro 8 Tempura Battered Chunky Alaska Pollock Fish Fingers
320g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£4.35
£1.36 per 100g
VISIT
Iceland
£4.50
£1.41 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Young's prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£3.00
Usually
£4.50
£4.35
Supermarket Alternatives
Waitrose
Waitrose 6 Chunky Cod Fish Fingers
£6.60
Sainsbury's
10 Breaded Omega 3 Pollock Fillet Fish Fingers 300g
£1.25
£0.42 per 100g
Tesco
Cod Fish Fingers 300g
£1.99
£0.07 per 100g
Morrisons
10 Cod Fish Fingers
£2.25
Iceland
28 (approx.) Breaded Fish Fingers 700g
£3.00
£0.43 per 100g
Asda
10 Flaky Cod Fish Fingers
£3.33
see more
Good to know
#6 in Chunky Fish Fingers
Fish is restaurant quality
Chunky
100% fillet
Reviews
1.5
2 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
"They are delicious Lovely white fish and a light crispy batter"
"They are the best fish fingers they are very tasty only like the battered fingers"
"These may cost a little more but they really are quality"
"Very thin sliver of tastless fish"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Young's
400g
Young's
4 Gastro Chunky Smoked Alaska Pollock Mozzarella & Cheddar Fish Cakes
4
£5.00
£1.25 per 100g
270g
Young's
Gastro Tempura Battered Fish Fillets
112
£5.00
£0.93 per 100g
Young's
Gastro Signature Breaded 8 Chunky Fish Fingers
18
£4.50
Young's
Gastro Tempura Battered Fish Fillets
46
£5.60
360g
Young's
Gastro Alaska Pollock Spinach Cheese & Potato Gratin
£3.30
£0.92 per 100g
Young's
Gastro Signature Breaded 8 Haddock Fish Fingers
39
£6.20
310g
Young's
Gastro Tempura Battered 2 Lemon & Herb Basa Fillets
91
£3.00
£0.97 per 100g
Young's
Gastro Limited Edition Thai Inspired 2 Sweet Chilli Breaded Fish Fillets
17
£4.50
Related Products
400g
Birds Eye
Battered Fish Fillets
109
£4.20
£0.26 per 100g
360g
Birds Eye
6 Chunky Crispy Battered Fish Fingers
104
£3.75
£1.04 per 100g
224g
Birds Eye
8 Crispy Battered Fish Fingers
55
£2.10
£0.94 per 100g
390g
Leon
Fish Fingers
33
£4.40
£0.19 per 100g
224g
Birds Eye
8 x Crispy Battered Fish Fingers
24
£2.10
£0.94 per 100g
480g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Chunky Battered Cod Fish Fingers Taste the Difference
21
£5.75
£0.15 per 100g
360g
Birds Eye
6 Chunky Breaded Fish Fingers Extra Large
141
£3.75
£1.04 per 100g
300g
Tesco Free From
Chunky Cod Fish Fingers
33
£2.85
£0.16 per 100g
480g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's 8 x Chunky Hake Fish Fingers Taste the Difference
£4.50
£0.94 per 100g
480g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Taste the Difference 8 Chunky Haddock Fillet Fish Fingers
57
£5.00
£1.04 per 100g
Related Searches
Young's
Fish Fingers