Today's Deals
Help Guides
Download App
Zimii
Essentials Moisture Rich Leave-In Conditioner
237ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£17.00
£7.17 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Zimii
355ml
Zimii
Styles Moisture Intense Curl Gel
£16.00
£4.51 per 100ml
237ml
Zimii
Styles Moisture Intense Curl Refresh Spray
£15.00
£6.33 per 100ml
Related Products
150ml
Monday Haircare
Leave In Conditioner Moisture
£4.97
£3.31 per 100ml
236ml
Cantu
Ultra Moisture Nourishing Leave-In
£9.30
£3.94 per 100ml
Aunt Jackies
Aunt Jackie's Quench Moisture Intensive Leave In Conditioner
£9.82
680ml
TRESemme
Rich Moisture Conditioner
£3.48
£0.51 per 100ml
TRESemme
Rich Moisture Conditioner
£1.00
100ml
TRESemme
Rich Moisture Conditioner
£1.79
£1.79 per 100ml
200ml
Charles Worthington
Moisture Seal Hair Healer Leave-In Conditioner
£9.00
£4.50 per 100ml
250ml
Palmer's
Coconut Oil Strengthening Leave-In Conditioner
£4.66
£1.86 per 100ml
150ml
Monday Haircare
Leave In Conditioner Repair
£4.97
£3.31 per 100ml
TRESemme
Rich Moisture leave in cream serum
£5.50