Today's Deals
Help Guides
Download App
Zimii
Styles Moisture Intense Curl Gel
355ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£16.00
£4.51 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Zimii
237ml
Zimii
Styles Moisture Intense Curl Refresh Spray
£15.00
£6.33 per 100ml
237ml
Zimii
Essentials Moisture Rich Leave-In Conditioner
£17.00
£7.17 per 100ml
Related Products
300ml
Boucleme
Natural Curl Defining Gel
£17.00
£5.67 per 100ml
300ml
Noughty
Intense Moisture Treatment
£5.99
£2.00 per 100ml
Bali Curls
Curl Defining Gel
£10.99
50ml
Clarins
men Super Moisture Gel
£27.20
£54.40 per 100ml
Being
Curl Power And Mega Moisture Trio
£24.00
Vitamin E
by Superdrug Intense Moisture Cream
£5.00
60ml
Amika
Hydro Rush Intense Moisture Conditioner
£12.00
£20.00 per 100ml
60ml
Amika
Hydro Rush Intense Moisture Shampoo
£12.00
£20.00 per 100ml
250ml
Only Curls
Enhancing Curl Gel250 ml
£17.99
£7.20 per 100ml
50ml
Carex
Antibacterial Moisture Plus Hand Gel
£1.42
£2.84 per 100ml