Today's Deals
Help Guides
Download App
Zimii
Styles Moisture Intense Curl Refresh Spray
237ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£15.00
£6.33 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Zimii
355ml
Zimii
Styles Moisture Intense Curl Gel
£16.00
£4.51 per 100ml
237ml
Zimii
Essentials Moisture Rich Leave-In Conditioner
£17.00
£7.17 per 100ml
Related Products
250ml
Umberto Giannini
Curl Jelly Refresh Spray250 ml
£9.95
£3.98 per 100ml
100ml
Only Curls
Curl Refresh Spray
£10.00
£10.00 per 100ml
Umberto Giannini
Curl Jelly Refresh Spray Curl Reviving Spray
£8.95
190ml
KERASTASE
Curl Manifesto Curl Reactivating Spray for In-between Washes With Manuka Honey and Ceramide Refresh Absolu
£25.00
£13.16 per 100ml
60g
Curel
Deep Moisture Spray Mini
£8.32
£13.87 per 100g
FUL
Styling Spray And Intense Moisture Hair Mask Bundle
£33.00
250ml
Only Curls
Curl Refresh Spray250 ml
£18.00
£7.20 per 100ml
200ml
Inecto
Naturals Curl Club All In One Curl Activating Spray
£2.99
£1.50 per 100ml
MCoBeauty
Makeup Grip Set & Refresh Spray
£9.00
300ml
Noughty
Intense Moisture Treatment
£5.99
£2.00 per 100ml