Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco Finest
106. Tesco Finest Vintage Cheddar Mozzarella & Chorizo Bake and Ultimate Cheeseboard Bake (Serves 8)
600g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£15.00
£2.50 per 100g
£13.50 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco Finest
150g
Tesco Finest
Cheddar Mozzarella & Chorizo Bake
£3.65
£2.43 per 100g
120g
Tesco Finest
Four Cheese 4 Burger Melts
£2.50
£2.08 per 100g
400g
Tesco Finest
8. Tesco Finest Three Bird Pate (Serves 10)
£8.00
£2.00 per 100g
640g
Tesco Finest
108. Tesco Finest French Cheeseboard Selection (Serves 5)
£18.00
£2.81 per 100g
1.6kg
Tesco Finest
66. Tesco Finest Goose Fat Roast Potatoes (Serves 8)
£7.00
£0.44 per 100g
700g
Tesco Finest
82. Tesco Finest Belgian Chocolate & Berry Delice (Serves 8)
£18.00
£2.57 per 100g
800g
Tesco Finest
73. Tesco Finest Golden Baked Potato Dauphinoise (Serves 8)
£6.50
£0.81 per 100g
775g
Tesco Finest
77. Tesco Finest Sticky Toffee Pecan Star (Serves 8)
£13.00
£1.68 per 100g
150g
Tesco Finest
Vintage Cheddar & Sauvignon Blanc Bake
£3.65
£2.43 per 100g
780g
Tesco Finest
79. Tesco Finest Peach & Passion Fruit Mimosa Trifle (Serves 8)
£13.00
£1.67 per 100g
Related Products
150g
Exceptional by ASDA
Wyke Farms Vintage Cheddar Bake
£3.22
£2.15 per 100g
500g
Iceland
8 (Approx.) Cheddar and Mozzarella Crispy Pancakes
£2.50
£0.50 per 100g
Fire Pit
Tesco 8 Pork Mozzarella and Tomato Kofta Kebabs
£4.00
750g
Co-op
Tomato and Mozzarella Pasta Bake
£5.15
£0.69 per 100g
1kg
Tesco
107. Tesco Finest Aged Blue Stilton (Serves 33)
£15.00
£1.50 per 100g
260g
Tesco
105. Tesco Finest Chef's Collection Winslade Baking Cheese with a Fig & Damson Compote (Serves 8)
£16.00
£6.15 per 100g
3.19kg
Tesco
28. Tesco Turkey Crown Medium 2.3 (Serves 8-11)
£33.50
£1.05 per 100g
720g
TESCO free FROM
88. Tesco Finest Free From Caramelised White Chocolate & Speculoos Cake (Serves 12)
£10.00
£1.39 per 100g
Tesco
27. Tesco Turkey Crown Medium 2.3-3.19kg (Serves 8-11)
£39.88
405g
Tesco
100. Tesco Finest 9 Vegetable Spring Roll Selection & 6 Mushroom Parcels (Serves 15)
£7.00
£1.73 per 100g
Related Searches
Tesco Finest