Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco Finest
42. Tesco Finest Lamb Guard of Honour 0.85 (Serves 4)
1.15kg
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£46.00
£4.00 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco Finest
1.406kg
Tesco Finest
30. Tesco Finest Chef's Collection Beef Wellington 1.18 (Serves 4)
£84.36
£6.00 per 100g
Tesco Finest
Chef's Collection Umami Beef Bavette
£15.00
815g
Tesco Finest
Chef's Collection Rich Beef Bavette with Braised Onions a Shiitake Diane sauce and Chive Salsa Verde
£15.00
£1.84 per 100g
Tesco Finest
Moroccan Inspired Lamb Kofta Tagine
£6.50
Tesco Finest
St Louis Style Pork Rib with Carolina Style BBQ Sauce
£8.50
Tesco Finest
Chef's Collection Slow Cook Pork Belly
£10.00
960g
Tesco Finest
Chef's Collection Tandoori Spiced Lamb Shoulder
£15.00
£1.56 per 100g
644g
Tesco Finest
3. Tesco Finest 4 Seafood Gratin (Serves 4)
£30.00
£4.66 per 100g
Tesco Finest
Chef's Collection Tandoori Spiced Chicken Supremes
£12.50
150g
Tesco Finest
CHINESE STYLE PEKING DUCK PANCAKES CRINKLE CUT CRISP
£1.50
£1.00 per 100g
Related Products
1kg
Tesco
107. Tesco Finest Aged Blue Stilton (Serves 33)
£15.00
£1.50 per 100g
16g
Tatti Lashes
Lash Of Honour Eye
£7.95
£49.69 per 100g
180g
TESCO free FROM
Tesco Finest Free From 4 Sticky Toffee Tarts
£3.60
£2.00 per 100g
720g
TESCO free FROM
88. Tesco Finest Free From Caramelised White Chocolate & Speculoos Cake (Serves 12)
£10.00
£1.39 per 100g
405g
Tesco
100. Tesco Finest 9 Vegetable Spring Roll Selection & 6 Mushroom Parcels (Serves 15)
£7.00
£1.73 per 100g
8ml
Mylee
Gel Nail Polish Duo Maid Of Honour
£15.00
£93.75 per 100ml
3.2kg
Tesco
75. Tesco Ready to Cook Fresh Vegetable Selection (Serves 4)
£9.50
£0.30 per 100g
TESCO Finest freeFROM
Tesco Finest Free From Gluten Free 4 Triple Chocolate topped Brownies
£3.95
260g
Tesco
105. Tesco Finest Chef's Collection Winslade Baking Cheese with a Fig & Damson Compote (Serves 8)
£16.00
£6.15 per 100g
Tesco
53. Tesco Slow Cooked Turkey Gammon & Beef Roasting Trio (Serves 4)
£25.00
Related Searches
Tesco Finest