Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco Finest
60. Tesco Finest Maple Roasted Winter Vegetable Wellington (Serves 4)
480g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£7.00
£1.46 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco Finest
1.406kg
Tesco Finest
30. Tesco Finest Chef's Collection Beef Wellington 1.18 (Serves 4)
£84.36
£6.00 per 100g
795g
Tesco Finest
56. Tesco Finest Salmon Wellington (Serves 4)
£18.00
£2.26 per 100g
580g
Tesco Finest
92. Tesco Finest Pork Smoked Bacon & Maple Sausage Roll Wreath (Serves 12)
£9.00
£1.55 per 100g
1.3kg
Tesco Finest
91. Tesco Finest Cranberry Topped Turkey & Stuffing Pie (Serves 12)
£20.00
£1.54 per 100g
1.5kg
Tesco Finest
43. Tesco Finest Bone In Lamb & Port Pie (Serves 6)
£35.00
£2.33 per 100g
1.08kg
Tesco Finest
59. Tesco Finest Chef's Collection Winter Vegetable & Three Cheese Pithivier with Salsa Verde (Serves 4)
£25.00
£2.31 per 100g
1.99kg
Tesco Finest
32. Tesco Finest Slow-Cooked King Arthur Beef Join (Serves 8)
£40.00
£2.01 per 100g
820g
Tesco Finest
81. Tesco Finest Belgian Chocolate Billionaire Profiterole Bowl (Serves 8)
£18.00
£2.20 per 100g
520g
Tesco Finest
2. Tesco Finest 4 Tomato & Kalamata Olive Tarts (Serves 4)
£10.00
£1.92 per 100g
400g
Tesco Finest
Brie & Bacon Quiche
£4.50
£1.13 per 100g
Related Products
400g
Higgidy
Cheddar & Hot Maple Roasted Winter Veg Quiche
£4.60
£1.15 per 100g
405g
Tesco
100. Tesco Finest 9 Vegetable Spring Roll Selection & 6 Mushroom Parcels (Serves 15)
£7.00
£1.73 per 100g
3.2kg
Tesco
75. Tesco Ready to Cook Fresh Vegetable Selection (Serves 4)
£9.50
£0.30 per 100g
1kg
Tesco
107. Tesco Finest Aged Blue Stilton (Serves 33)
£15.00
£1.50 per 100g
Fire Pit
Tesco Fire Pit 4 Maple Bbq Chicken Kebabs
£5.00
Waitrose Ltd
Waitrose Maple Roasted Vegetables
£3.00
350g
Tesco
Maple Honey Roasted Nuts
£3.75
£1.07 per 100g
180g
TESCO free FROM
Tesco Finest Free From 4 Sticky Toffee Tarts
£3.60
£2.00 per 100g
720g
TESCO free FROM
88. Tesco Finest Free From Caramelised White Chocolate & Speculoos Cake (Serves 12)
£10.00
£1.39 per 100g
330g
Tesco
Finest Grade A Dark Maple Syrup
£6.85
£2.08 per 100g
Related Searches
Tesco Finest