Today's Deals
Help Guides
Download App
Redken
Quick Blowout Accelerated Blowdry Spray
125ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£22.00
£17.60 per 100ml
VISIT
Ebay
£23.39
£18.71 per 100ml
VISIT
Boots
£27.50
£22.00 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£22.00
Highest
£31.50
£22.00
Supermarket Alternatives
Boots
Heat Defence Spray 125ml
£3.00
£2.40 per 100ml
Reviews
3.7
3 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Redken
250ml
Redken
Thermal Spray Heat Protection Up To 230 C250 ml
2
£25.50
£10.20 per 100ml
150ml
Redken
One United Multi-Benefit Treatment Spray Increases Manageability and Protection
48
£20.40
£13.60 per 100ml
250ml
Redken
Acidic Bonding Curls Leave-In Treatment For Damaged Curly & Coily Hair
18
£24.91
£9.96 per 100ml
Related Products
150ml
Schwarzkopf
Styling Caring Protect & Repair Spray
£3.00
£2.00 per 100ml
250ml
Schwarzkopf
Styling Protection Spray
182
£2.99
£1.20 per 100ml
150ml
Toni & Guy
Heat Protection Mist
166
£7.75
£5.17 per 100ml
250ml
Schwarzkopf
Styling Caring Hairspray
9
£3.00
£1.20 per 100ml
Jerome Russell
Heat Protection For Straight Hair
3
£6.99
Jerome Russell
Bstyled Freeze & Gloss Spray
£6.99
170ml
L'Oreal
Elnett Heat Protect Styling Spray Straight Smooth Hair Hair Shine
120
£5.25
£3.09 per 100ml
150ml
TRESemme
Spray Lamellar Gloss
183
£5.75
£3.83 per 100ml
60ml
Amika
Brooklyn Bombshell Blowout Spray
£10.00
£16.67 per 100ml
200ml
Umberto Giannini
Stand The Heat Protection Spray200 ml
16
£6.46
£3.23 per 100ml
Related Searches
Hair Sprays
Heat Defence Sprays