Today's Deals
Help Guides
Download App
Aleyna
Specialities Black Olive and Sundried Tomato Bruschetta Topping
190g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£2.85
£1.50 per 100g
£2.25 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
5.0
20 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Aleyna
190g
Aleyna
Specialities Roasted Red Pepper and Artichoke Bruschetta Topping
23
£2.85
£1.50 per 100g
230g
Aleyna
Specialities Whole Smoky Sundried Tomatoes
18
£2.85
£1.24 per 100g
290g
Aleyna
Specialities Chargrilled Mixed Vegetables with Garlic & Herbs
24
£2.85
£0.98 per 100g
290g
Aleyna
Specialities Roasted Vegetable Dip
17
£2.95
£1.02 per 100g
Related Products
140g
Polli
Sundried Tomato Bruschetta
£2.45
£1.75 per 100g
170g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Sundried Tomato & Olive Bruschetta Taste the Difference
12
£2.50
£1.47 per 100g
140g
Polli
Black Olive Bruschetta
£2.45
£1.75 per 100g
220g
Odysea
Bruschetta Meze Topping
£2.95
£1.34 per 100g
Cypressa
Sundried Tomato Feta & Kalamata Olive Tapenade
4
£3.00
250ml
Napolina
Chilli & Sundried Tomato Flavoured Olive Oil
68
£4.50
£1.80 per 100ml
180g
Tesco Finest
Sundried Tomato and Pecorino Stir In
2
£1.85
£1.03 per 100g
Tesco
Chicken Tomato & Bruschetta Pasta Bake
7
£8.60
535g
Tesco
Sundried Tomato Antipasti
31
£4.65
£0.87 per 100g
DeNada
Sundried Tomato Aioli
5
£2.50
Related Searches
Aleyna