Today's Deals
Help Guides
Download App
Aleyna
Specialities Chargrilled Mixed Vegetables with Garlic & Herbs
290g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£2.85
£0.98 per 100g
£2.25 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.7
24 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Aleyna
230g
Aleyna
Specialities Whole Smoky Sundried Tomatoes
18
£2.85
£1.24 per 100g
190g
Aleyna
Specialities Roasted Red Pepper and Artichoke Bruschetta Topping
23
£2.85
£1.50 per 100g
190g
Aleyna
Specialities Black Olive and Sundried Tomato Bruschetta Topping
20
£2.85
£1.50 per 100g
290g
Aleyna
Specialities Roasted Vegetable Dip
17
£2.95
£1.02 per 100g
Related Products
280g
Sainsbury's
Chargrilled Mixed Vegetables Inspired to Cook
7
£2.30
£0.82 per 100g
Cypressa
Whole Garlic & Herbs Mixed Olives
12
£2.30
Morrisons
Chargrilled Vegetables
10
£2.50
180g
Tesco
Cheddar With Garlic & Herbs
20
£3.15
£1.75 per 100g
120g
Morrisons
The Deli on Market Street Mixed Olives with Garlic & Herbs
£2.75
£2.29 per 100g
500g
Tesco
Italian Passata With Garlic & Herbs
46
£0.90
£0.18 per 100g
300g
Tesco
Green Olives With Garlic & Herbs
35
£4.50
£1.50 per 100g
Tesco
Chargrilled Mixed Antipasti
3
£2.50
285g
ASDA
Chargrilled Mixed Peppers
13
£2.80
£0.98 per 100g
14g
Sainsbury's
Mixed Herbs
120
£1.15
£8.21 per 100g
Related Searches
Aleyna