Today's Deals
Help Guides
Download App
Aleyna
Specialities Whole Smoky Sundried Tomatoes
230g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£2.85
£1.24 per 100g
£2.25 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.6
18 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Aleyna
290g
Aleyna
Specialities Chargrilled Mixed Vegetables with Garlic & Herbs
24
£2.85
£0.98 per 100g
190g
Aleyna
Specialities Black Olive and Sundried Tomato Bruschetta Topping
20
£2.85
£1.50 per 100g
190g
Aleyna
Specialities Roasted Red Pepper and Artichoke Bruschetta Topping
23
£2.85
£1.50 per 100g
290g
Aleyna
Specialities Roasted Vegetable Dip
17
£2.95
£1.02 per 100g
Related Products
190g
Polli
Sundried Cherry Tomatoes
1
£2.45
£1.29 per 100g
Polli
Spicy Sundried Tomatoes
1
£2.45
120g
Polli
Ingredient Sliced Sundried Tomatoes
1
£1.80
£1.50 per 100g
Bevelini
Sundried Tomatoes Balsamic Vinegar
1
£2.60
190g
Polli
Sliced Sundried Tomatoes in Oil
10
£2.45
£1.29 per 100g
190g
Polli
Sundried Tomatoes In Oil & Capers
2
£2.45
£1.29 per 100g
280g
Tesco Finest
Italian Sundried Tomatoes with Basil
14
£3.65
£1.30 per 100g
170g
Tesco
Sundried Tomatoes
25
£3.00
£1.76 per 100g
THE DELI
Sundried Tomatoes
£1.29
535g
Tesco
Sundried Tomato Antipasti
31
£4.65
£0.87 per 100g
Related Searches
Aleyna