Today's Deals
Help Guides
Download App
Aleyna
Specialities Roasted Red Pepper and Artichoke Bruschetta Topping
190g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£2.85
£1.50 per 100g
£2.25 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.4
23 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Aleyna
190g
Aleyna
Specialities Black Olive and Sundried Tomato Bruschetta Topping
20
£2.85
£1.50 per 100g
230g
Aleyna
Specialities Whole Smoky Sundried Tomatoes
18
£2.85
£1.24 per 100g
290g
Aleyna
Specialities Chargrilled Mixed Vegetables with Garlic & Herbs
24
£2.85
£0.98 per 100g
290g
Aleyna
Specialities Roasted Vegetable Dip
17
£2.95
£1.02 per 100g
290g
Aleyna
Specialities Artichoke and Jalapeno Dip
27
£2.95
£1.02 per 100g
Related Products
170g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Roasted Red Pepper Bruschetta Taste the Difference
12
£2.50
£1.47 per 100g
220g
Odysea
Bruschetta Meze Topping
£2.95
£1.34 per 100g
235ml
Tesco Finest
Roasted Red Pepper and Garlic Pasta Dressing
1
£2.50
£1.06 per 100ml
190g
Sainsbury's
Roasted Red Pepper Pesto
16
£0.89
£0.47 per 100g
250g
Tesco Finest
Houmous & Roasted Red Pepper
8
£3.50
£1.40 per 100g
200g
Sainsbury's
Roasted Red Pepper Houmous
170
£1.35
£0.68 per 100g
220g
Odysea
Roasted Sweet Red Pepper Meze
1
£2.75
£1.25 per 100g
220g
Odysea
Roasted Red Pepper & Feta Meze
2
£2.95
£1.34 per 100g
Tesco
Roasted Red Pepper Salmon Fillets
2
£6.00
400g
Tesco Finest
Goat's Cheese & Roasted Red Pepper Quiche
47
£4.00
£1.00 per 100g
Related Searches
Aleyna