Today's Deals
Help Guides
Download App
Nivea
Glowy Lip Balm Tube Original 24h with Hyaluronic Acid
10ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£3.00
£30.00 per 100ml
VISIT
Asda
£4.54
£45.40 per 100ml
VISIT
Boots
£4.59
£45.90 per 100ml
VISIT
Amazon
£4.59
£45.90 per 100ml
VISIT
Tesco
£4.60
£46.00 per 100ml
VISIT
Ebay
£6.49
£64.90 per 100ml
VISIT
see 2 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
NIVEA Hyaluron Glowy Lips Lip Balm Tube Original
£4.59
10ml
Cheapest
£4.54
£45.40 per 100ml
Reviews
4.6
100 reviews from 6 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Nivea
10ml
Nivea
Glowy Berry SPF 30 Lip Balm
109
£4.59
£45.90 per 100ml
4.8g
Nivea
Lip Balm Hydro Care with SPF 15
3,059
£2.40
each
4.8g
Nivea
Hyaluron Moisture Plus Lip Balm
210
£2.38
each
Nivea
Lip Oil Rose
1
£3.00
4.8g
Nivea
Cherry Shine Lip Balm
231
£1.99
each
4.8g
Nivea
Lip Balm Pearly Shine
312
£1.64
each
4.8g
Nivea
Repair & Care Lip Balm SPF15
221
£3.69
each
4.8g
Nivea
Disney Rapunzel Wild Cranberry Lip Balm
64
£3.26
each
Nivea
Pampering Moments Of Joy Gift Pack
1
£13.99
Nivea
Nourishing Moments of Joy Skincare Gift Set
1
£9.97
Related Products
10g
Vaseline
Original Therapy Lip Balm Tube
10
£1.64
£16.40 per 100g
10g
Carmex
Strawberry Moisturising Lip Balm SPF15 Tube
3
£3.00
£30.00 per 100g
20g
Vaseline
Lip Therapy Original Lip Balm Tin
182
£1.00
£5.00 per 100g
10g
Carmex
Classic Lip Balm Moisture Tube
2
£2.29
£22.90 per 100g
20g
Vaseline
Lip Therapy Rosy Lips Tin
1
£1.00
£5.00 per 100g
4.25g
Burt's Bees
Ultra Conditioning Lip Balm with Kokum Butter Tube
51,362
£3.67
each
4.2g
O'Keeffe's
Unscented Repair Lip Balm Stick
11
£2.67
each
Maybelline
Lifter Glaze Oil Balm 01 Clear Crave
47
£6.59
Derma
Intensive Lip Balms Triple Pack
3
£2.50
4g
Palmer's
Cocoa Butter Formula Ultra Moisturizing Lip Balm with SPF15 Original
29
£2.00
each
Related Searches
Nivea