Today's Deals
Help Guides
Download App
Toblerone
White Chocolate with Honey & Almond Nougat Bar Gift
340g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£7.00
£2.06 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Toblerone prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£6.00
Usually
£18.00
£7.00
Sizes
340g
Best Value
Cheapest
£7.00
£2.06 per 100g
340g
£7.00
£2.06 per 100g
Reviews
4.9
16 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"This product is great and should be more available all year round"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Toblerone
360g
Toblerone
Gold Chocolate Bar
2
£7.00
£1.94 per 100g
340g
Toblerone
Milk Chocolate Large
3
£7.00
£2.06 per 100g
360g
Toblerone
Fruit Nut
1
£4.75
£1.32 per 100g
100g
Toblerone
Milk With Fruit And Nuts Chocolate Tablet
£2.00
£2.00 per 100g
360g
Toblerone
Orange Twist Chocolate Bar
16
£7.00
£1.94 per 100g
100g
Toblerone
Milk Chocolate Bar 100g
6
£2.00
£2.00 per 100g
100g
Toblerone
Milk Chocolate Bar
£2.00
£2.00 per 100g
340g
Toblerone
Crispy Caramel
1
£7.00
£2.06 per 100g
180g
Toblerone
TRUFFLES GOLDEN CARAMEL
£6.00
£3.33 per 100g
340g
Toblerone
Crunchy Almonds Chocolate With Honey & Almond Nougat Bar
14
£5.50
£1.62 per 100g
Related Products
180g
Tony's Chocolonely
Everything Bar
19
£2.75
£1.53 per 100g
90g
Tony's Chocolonely
Everything Bar
£2.25
£2.50 per 100g
90g
Raffaello
Confetteria Rafaello White Chocolate with Coconut-Almond Filling
17
£2.68
£2.98 per 100g
43g
Milky Way
Chocolate Duo Bar
£1.20
£2.79 per 100g
51g
Mars
Caramel Nougat & Milk Chocolate Snack Bar
5
£1.25
£2.45 per 100g
50g
Buttermilk
Plant Vegan Chocolate Peanut Nougat Bar
39
£1.60
£3.20 per 100g
Eat Natural
Cereal Bar Almond Cranberry & Pomegranate
1
£1.35
35g
Klik
Milk Chocolate Crispy Nougat Bar La-Hit
3
£1.60
£4.57 per 100g
48g
Snickers
Caramel Nougat Peanuts & Milk Chocolate Snack Bar
2
£1.25
£2.60 per 100g
34.5g
Mars
Milk Chocolate Nougat and Caramel Centre Bar
3
£4.50
£1.09 per 100g
Related Searches
Toblerone