Today's Deals
Help Guides
Download App
Trek
Protein Flapjacks Smooth Lemon
50g
3
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£3.60
£2.40 per 100g
£2.75 NECTAR
VISIT
Waitrose
£3.80
£2.53 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Trek prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.50
Usually
£3.60
Highest
£3.80
£3.60
Sizes
3 x 40g
Best Value
Cheapest
£2.75
£2.29 per 100g
3 x 50g
£3.60
£2.40 per 100g
Supermarket Alternatives
Tesco
Granola Flapjack Slices 240g
£1.95
£0.81 per 100g
Sainsbury's
Free From Flapjack Slices
£2.05
£0.51 each
Asda
The Bakery 5 Oaty Flapjacks 135g
£1.62
£1.20 per 100g
Good to know
Nutritional
Source Of Fibre
Protein Oat Bars with Lemon Curd Flavoured Topping and Lemon
Natural essence of lemon in creamy topping
Plant based protein
Vegan friendly
Gluten free
Chance to win a Fitbit Versa 3.0 with purchase
see more
Reviews
4.7
16 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Trek
50g
3
Trek
White Choc & Raspberry Protein Flapjacks
49
£2.75
£1.83 per 100g
50g
3
Trek
Salted Caramel Protein Flapjacks
60
£2.75
£1.83 per 100g
50g
3
Trek
Cocoa Oat Protein Flapjacks
30
£2.75
£1.83 per 100g
50g
Trek
Gluten Free Cocoa Oat Protein Flapjack
27
£1.65
£3.30 per 100g
50g
3
Trek
Cocoa Oat Protein Flapjacks Multipack
31
£3.60
£2.40 per 100g
50g
3
Trek
Peanut Butter Protein Flapjacks
12
£3.60
£2.40 per 100g
50g
3
Trek
Protein Flapjacks Biscoff
88
£2.75
£1.83 per 100g
44g
3
Trek
High Protein Biscoff Bars
46
£4.95
£3.75 per 100g
44g
Trek
High Protein Biscoff Bar
7
£1.85
£4.20 per 100g
50g
Trek
Biscoff Protein Flapjack
25
£1.70
£3.40 per 100g
Related Products
50g
Tassimo|Trek
Trek Gluten Free Salted Caramel Protein Flapjack
24
£1.85
£3.70 per 100g
40g
3
Graze
Oat Boosts Lemon & Blueberry Flapjacks
£2.75
£2.29 per 100g
30g
4
Graze
Protein Oat Boosts Peanut Butter Flapjacks
6
£2.12
£1.77 per 100g
40g
3
Bio & Me
Bio&Me Protein Oat Bar Blueberry
15
£2.50
£2.08 per 100g
40g
3
Graze
Oat Boosts Honey Flapjacks
£2.75
£2.29 per 100g
40g
3
Graze
Oat Boosts Sticky Toffee Flapjacks
£2.75
£2.29 per 100g
40g
3
Graze
Oat Boosts Banana Bread Flapjacks
£2.75
£2.29 per 100g
40g
3
Graze
Oat Boosts Cocoa Orange Flapjacks
£2.75
£2.29 per 100g
40g
3
Graze
Oat Boosts Cocoa Vanilla Flapjacks
£2.75
£2.29 per 100g
40g
3
Graze
Oat Boosts Cherry Bakewell Flapjacks
£2.75
£2.29 per 100g
Related Searches
Trek
Protein Bars
Flapjacks
Oat Bars
Snack Bars